Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari

Nr projektu: 54/2014/M

Program: Polska Pomoc Rozwojowa

Grantodawca: Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

Wizyta studyjna w Chmielniku Wizyta studyjna w Chmielniku, podsumowująca 2-letnie działania w ramach realizacji projektu wraz z przekazaniem dokumentacji koncepcyjnej dotyczącej rozbudowy i modernizacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej Chmielnika w Obwodzie Winnickim na Ukrainie, 7-11 września 2015 r.

 

 

 

Więcej...

Druga wizyta robocza inżynierów w Chmielniku na Ukrainie Staże wodociągowo-kanalizacyjne dla 4 osób w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku – Zdroju, 5 – 30 maja 2014 r.

 

 

 

Więcej...

Wizyta studyjno-szkoleniowa w Busku-ZdrojuWizyta studyjno-szkoleniowa w Busku-Zdroju – pozyskiwanie środków na inwestycje w przestrzeni publicznej oraz przykłady dobrych praktyk na bazie projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Miasta i Gminy Busko-Zdrój", 20-24 kwietnia 2015 r.

 

 

 

Więcej...

Akcja edukacyjna w Chmielniku na Ukrainie Akcja edukacyjna w Chmielniku na Ukrainie – lekcja otwarta - konieczność oszczędnego gospodarowania zasobami wodnymi a także zagrożenia związane z niekontrolowanym zrzutem nieoczyszczonych ścieków do wód i gleby, 20 listopada 2014 r.

 

 

 

Więcej...

Zdjęcia z nagrania filmu Studia Inigo Przebitki zdjęć ekipy filmowej Studia Inigo z nagrania filmu dydaktycznego pn. "Gospodarowanie i ochrona wód w Gminie Busko-Zdrój", 20-30 października 2014 r.

 

 

 

Więcej...